Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messenger képeket GIF formátun...

Messenger képeket GIF formátunban menti le a telefonom, miért?

Figyelt kérdés
Hello! Az a problémám akadt, hogy a képek elég nagy százalékát a Messenger GIF fájlként kezeli, amivel semmi gond nem lenne, mivel a telefon meg már .webp-be konvertálja (???), szóval csak Messengeren belül van a probléma. Viszont annál zavaróbb, mert van egy egyszerű szerkesztési lehetőség a Messengeren, ilyenek, hogy képkörbevágás, rajzolás, stb. és ezek a GIF-eknél elérhetetlenek. Másnak is akadt ilyen problémája esetleg, és hogyan oldotta meg?

2020. dec. 3. 14:13
 1/2 anonim válasza:
Esetleg konvertáld át a gif fájlokat pl. jpg fájllá egy online konvertálóval. Egyébként szerkeszteni a messengerben amúgy se tudnád, mert a Messenger kivette a képszerkesztési funkciót. Ha nem iOS operációs rendszered van, akkor tudom ajánlani, hogy szedd le az uptodown nevű oldalról a november harmadikai vátozatát a messengernek. Abban még benne van a képszerkesztő.
2021. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A képszerkesztő már nem aktuális, de ez a GIF-es gikszer amúgy is fennáll. Konvertáláshoz meg túl lusta dög vagyok minden GIF-ben lementett képemet visszakeresni, gondoltam hátha ez csak valami beállítás kérdése...
2021. jan. 10. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!