Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a steam-es...

Virágh Attila kérdése:

Miért nem indul a steam-es Extreme Trucker 2?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Steamen megvettem csomagban a 18WoS Extreme Trucker 2 játékot, rendben települ, viszont indításnál blackscreen van, és automatikusan kilép. Semelyik kompatibilitási módban sem indul el. Minden WoS széria hibátlanul működik, az Extreme Trucker 1 is, csak ez nem. Mi lehet a baja?

Köszönöm szépen a segítséget. WinX 64b



2020. dec. 3. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
mi az a winx amúgy? volt régen win xp, esetleg, de kétlem hogy aból a 64 béés (inkább x64 akkor már) lenne neked mert az angol. Így első körben egy teljes windows update-et mondanék,mármint ha windows10-ed van, ha nem akkor meg sürgőssen váltani rá, meg a videó kártya driver frissítés, esetleg ha nincs feltelepítve a .net keretrendszer akkor azt, meg a microsoft visual redistributable-t. Ha ez se segít akkor a, Steamen jobb klikk a játékra, tulajdonságok,3. fül "local files" (bocs, csak angolul tudom), és ott "steam verify integrity of game files". b, talán töltsd le a virtual boxot és csinálj egy windows xp-s virtuális gépet és abban próbáld meg futtatni.
2020. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ. Közben már megoldottam.

Win1064bit akart lenni igen.

Dokumentumokban az ET1 mappából átmásoltam a config filet, az ET2 mappájába és elindult.

2020. dec. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!