Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol ennyire a GTA...

Miért laggol ennyire a GTA Online mikor az alap játék rendesen működik?

Figyelt kérdés

a gépem:

Processzor: Core i3-3220 3.3 Ghz

Video: Radeon R7 240 2GB

4 GB Ram



Erre volt aki azt mondta nem fog menni, de elmegy simán a játék. Annyi gond van vele, hogy ha sportkocsival megyek a belvárosba nagy sebességnél elkezd laggolni, de egyébként normálisan végigvittem az alapjátékot.

Viszont az online piszkosul laggol. Az lehet-e gond hogy az állítólag nem túl gyors, de ezzel eddig nem kellett foglalkoznom még.


2 helyen is megnéztem:

Ping 42, - 161

Fel 5,35, - 4,94

Le 0,50 - 0,58


Azért teszem fel a kérdést, mert ha a nettel van gond akkor felesleges bármit is venni a PC-hez, és ez fordítva is érvényes. A válaszokat előre is köszönöm :)



2020. dec. 5. 14:54
A kérdező szavazást indított:
A géppel lesz a probléma
Lassú a net
Bármi egyéb gond van
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Én régen videókártya nélkül játszottam integrált GPU-val. Ugyanez volt a problémám.

Az online - ne kérdezd miért - de sokkal jobban eszi a gépet, mint a story mod.

2020. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
A single helyileg fut, az online viszont a tobbi jatekost is fel kell dolgozza. Minden jateknak az online/ multi resze eroforrasigenyesebb.
2020. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 USBkábel válasza:

Ha beszélsz angolul ezt a videót ajánlom neked megnézésre, igaz gyengébb gépet használ, de elmagyarázza, hogy milyen problémákra és miért számíthatsz ha gyenge gépet használsz gta V-höz.

[link]

2020. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A multik megeszik a procit
2020. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!