Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office 365-ből hogy tudom...

Office 365-ből hogy tudom letölteni külön külön az appokat?

Figyelt kérdés
Tanuló vagyok, és nem nagyon jön be ez az egész office, hogy egy programban kell ide oda lépni hogy tudjam használni, régen külön levoltak töltve a ms-es programok (word, excel kellene leginkább) mint parancsikon. Hogyan tudom az officeból külön letölteni ezeket a programokat?

2020. dec. 6. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
63%

He??

Mi az, hogy "egy programban kell ide oda lépni"?? Nem kell sehová ide-oda lépni, elindítod, amelyiket használni szeretnéd, és kész. Ráadásul kb. 25-30 éve volt legutoljára külön telepítője az egyes MS Office szoftvereknek. Már az Office 95-nek (1995...) is egyetlen telepítőkészlete volt, ami egyben felrakta az összes Office-alkalmazást (kivéve, amelyiket nem kérted, illetve amelyiket aza dott változat nem tartalmazta). Legutoljára a Word 6.0, és az Excel 5.0 volt, amit külön kellett telepíteni. Valamikor '93-'94 környékén.

Az, hogy te sikeresen eltüntetted a parancsikonokat (vagy egyszerűen nem találod meg őket), az egy teljesen más kérdéskör.

Vagy netán kevered az online MS OFfice-szal?

2020. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!