Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy jelszavas rar fájlt...

Egy jelszavas rar fájlt hogyan lehet kicsomagolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom a jelszót, viszont szeretném kicsomagolni, így nem lehet. Van rá valami alternatíva?
2020. dec. 11. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel kell törnöd, vannak erre programok. De nem árt, ha pár dolgot tudsz a jelszóról, például milyen karakterek fordulnak elő benne, kb hány karakter (pl minimum 6, maximum 10 karakter, kisbetűk és számok vannak benne). Különben sokáig fog tartani, akár hónapokig.
2020. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a titkosító alapvetően nem volt idióta barom, akkor sehogy sem töröd fel.

No jó, láttam már rendszergazdát, aki 3 betűs jelszót használt sajátjaként.

De szerintem fölösleges a próbálkozásod. Amőgy ha nem hoszel nekem, valamely jelszótörőt használod. Vagy csinálsz egy kvantumszámítógépet :)

2020. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyakran csak azért adnak jelszót hogy a win vagy a felhő automatikus viruskeresését megakadályozzák. Ekkor a rövid 3-4 karakteres jelszót hamar ki lehet találni.

Egyéb eset esélytelen.

2020. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!