Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S. Mi történt a számítóg...

S. O. S. Mi történt a számítógépemmel? Miért kapom ezt az üzenetet?

Figyelt kérdés

Ha a Sajátgép felől akarom megnyitni a Dokumentumok mappát, akkor ahogy belépek rögtön megjelenik egy ablak ezzel az üzenettel:

EXPLORER.EXE hibát észlelt, ezért leáll...stb.

Így nem is tudom megnyitni egyik mappát sem, ami a Dokumentumokon belül van és le is fagy az egész, csak CTRL+ALT+DEL-el tudom befejezni és bezárni a Dokumentumokat. :(

Délelőtt még minden OK volt, most dél óta csinálja ezt...

Várom a tippeket, mit tegyek???


2010. aug. 12. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vagy hardverhiba (majd a többi válaszoló segít ebben is), vagy szoftveres, pl. vírus. Rakd fel ide az explorer.exe fájlt (C:\WINDOWS\explorer.exe): [link]
2010. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A tálca el is tűnik ?
2010. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

a tálca nem tűnik el.


már csináltam az avast-al egy gyorsvizsgálatot, de nem talált fenyegetést...

2010. aug. 12. 14:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Azonnal futtasd le a Cclelanert, valamelyik .temp fájl lehet fertőzött! Utána ereszd rá a vírusirtót, kémprogram irtót, mert ez valószínűleg trójai.
2010. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a Rendszer-visszaállításnál a Figyelést, inditsd újra a gépet és úgy futtasd le a virusirtódat. Utána kapcsold vissza. Windows védelme hajlamos a trójait is visszaállítani.
2010. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Cclelaner....bocsi a tudatlanságom miatt, de az mi???
2010. aug. 12. 14:55
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagytakarít a gépeden.

[link]

2010. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ami ezt a hibaüzit kiváltja és fagy minden az Asztalra, az vagy trójai vagy féreg, mindenképpen fertőzés.
2010. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi segítségeket, azt hiszem megvárom a férjemet, megmutatom neki a válaszokat, és majd Ő csinál valamit....

én már nem merek..:(

2010. aug. 12. 14:59
 10/14 A kérdező kommentje:
hát ez remek...szép kilátások...
2010. aug. 12. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!