Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan magyarázzam meg anyámna...

Hogyan magyarázzam meg anyámnak hogy a parancsikont törölhetem nyugodtan?

Figyelt kérdés

Olyan volt, hogy letöröltem sok parancsikont, mert már megtelt az asztal, s másnap nem ment a net, nem volt összefüggés de ő azt hitte.

Olyan parancsikonokat töröltem le amiket soha nem használtunk.

Mutattam neki hogy bármikor csinálhatok újat, erre ő azt mondta hogy így teszem tönkre a gépet.


2010. aug. 12. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A mutasd meg neki mikor törölsz egy parancs ikont akkor ezt ki írja parancs ikonjának törlése csak az ikont távolítja el.Ez magát a programot nem fogja el távolítani. Mond meg neki csak a windows mappából törölsz dolgokat az teszi tönkre a gépet. Ezeket a válaszokat mutasd meg anyukádnak talán el hiszi hogy ezzel nem teszed tönkre a gépet.
2010. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az első válaszadót. Semmi kárt nem okoz az, hogyha törlünk egy parancsikont. Nem teszi tönkre gépet.
2010. aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kitöröltem egyszer az összeset az Asztalról, és nem lett baj. Ráadásul már vissza is vannak rakva.
2010. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tele volt az asztal, elegem lett, bedobtam őket egy dockba, semmi kárt nem tett. A netnek meg aztán végképp nincs köze hozzá.
2010. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg anyádtól, hogy minek pofázik bele olyasmibe, amiről fogalma sincs?
2010. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én így magyaráztam meg a parancsikonokat anyámnak:

"A parancsikon, olyan mint könyven a birító"

Mondtam neki, hogy annyi külömbséggel, hogy vissza lehet rakni :))

2010. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szegény anyád nem ért hozzá de te légy türelmes és tiszteld anyádat, mert lehet, hogy a gép terén nem viszi a pálmát de más területen übermájsztró! :)
2010. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy nem tisztelem, sőt.

Csak evvel már nagyon felidegesített, de azt hiszem békén hagyom, mindenkiben vannak hibák, ő egy kicsit makacs, ez van.

2010. aug. 12. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint tudjuk,a Női lélekhez külön egyetem kell!!!
2010. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!