Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 tényleg szinkroni...

A Windows 10 tényleg szinkronizálja a témákat is? több lenn

Figyelt kérdés
Tehát ha van microsoft accountom amivel be is vagyok jelentkezve (nekem van), akkor tényleg elmenti az összes témát ami telepítve van, és következő újrainstalláláskor elő lehet hozni őket? Persze előtte el kell menteni a mappájukból, aztán visszamásolni. A szinkronizálás pedig listába teszi őket - így lenne?

2020. dec. 15. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a meglevő biztosan szinkronizálódik, a többiben nem vagyok biztos, de simán lehetséges, ha már az aktuális is szinkronizálódik.
2020. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mármint milyen többiről beszélsz? meg milyen meglévőről? az alap, illetve letöltöttekről?
2020. dec. 15. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

A te általad feltett kérdésre adtam egy választ.

A kérdésed az volt, hogy az összes témát leszinkronizálja-e, ebből az derül ki, hogy több általad mentett témák vannak.

Az általad aktuálisan használt témát fix, hogy leszinkronizálja, azonban a többi mentett témában nem vagyok biztos, hogy meglesz.

2020. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha szóval csak egyet fog tutira. az nem jo arány mondjuk
2020. dec. 16. 16:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!