Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A telefonomról el szeretném...

Gergőgergő kérdése:

A telefonomról el szeretném menteni a névlistát a számítógépre. Át is jött, de VCF formátumban. A PC sajnos nem nyitja meg. Hogyan tudom megnyitni a VCF formátumot a számítógépen?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod szinkronizálni gmail fiókkal, akkor az ottani címtárból csv formátumban is le lehet menteni.

A vcf is csak szövegfájl, de sajátos összetételben.

2020. dec. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos nem sikerült.
2020. dec. 17. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért?
2020. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mert nem tudok szinkronizálni. Ez lett volna az első, de ahogy utána olvastam úgy száz szóból hatvan szakszó volt...

Ha adnál egy linket, ahol magyarul (értelmesen) van leírva, esetleg elmondva, nagyon megköszönném!

2020. dec. 18. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Először is, milyen készülék.
2020. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Samsung galaxyj1-es telefon.
2020. dec. 18. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha van a telón felvett google account, akkor ott a fiókbeállításokban ellenőrizd, hogy a kontaktok szinkronja is be van pipálva, utána a pc-n a google címtárában exportálhatsz csv-t, annak feldolgozását már nem írom le, mert lusta vagyok.

[link]

2020. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nos, a "lustaságod" hozzásegített a névlista elmentése és visszatöltése megoldásához. Úgy gondoltam, hogy elmentem, majd elolvasom és visszatöltöm.

Mivel nem látom a letöltött vcf-et (te pedig a feldolgozást "lusta" voltál leírni), kicsit elgondolkodva, nekem nem is kell látnom, csak vissza exportálnom a telóra, és mivel az megnyitja a vcf-et, akkor a végeredmény ugyanaz. Így is csináltam és meglett az eredménye.

Ha mégis leveted a lustaságod, örömmel venném, ha leírnád a folyamatot!

Szia! :)

2020. dec. 19. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a telefonos vcf-ről írtam az előzőt.

Ha csak az célod, hogy legyen egy mentésed, akkor elég lementeni és elrakni.

A gugli címjegyzékből lementett csv azért jó, mert pc-n kényelmesen lehet szerkeszteni, rendbetenni a rekordokat, majd visszatölteni.

[link]

[link]

[link]

A csv mentési formátuma néha trükkös, de ezt már végképpen magamban tartom...

2020. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!