Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 2021-ben?

Windows 8.1 2021-ben?

Figyelt kérdés

Nos van egy laptopom, amire nem raknék Windows 10-et, a HDD és a RAM miatt.

(6gb ram, M430 2gb VGA , A10-es proci)

Vannak Windows 8.1-hez driverek, sőt az eredeti driver lemez csak 8.1-re jó, nyilván a honlapon van Win10-es is.

Manapság mennyire éri meg Windows 8.1-et használni? Csak CSGO futna alóla.



2020. dec. 17. 09:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Minden játék szaggat, és csak az egyik videokártyát használja. Nem kompatibilis szerintem annyira a 8.1 mégsem, hiába van cd, valamint maga a képalkotás is bugol.

Felrakom a Windows 10-et, ahhoz most vettem kulcsot.

2020. dec. 18. 15:57
 12/13 A kérdező kommentje:

Felraktam. Egyetlen egy gond van vele, hogy a hálózati adapteremet folyton "eldobalja" letöltések közben, így mindig újra kell indítani a gépet.

Csgo-t felraktam magas grafikán megvan a 60fps az biztos, és egyszerre 2 VGA van használva.

A rendszer kicsit lassú, vagyis inkább lassan bootol, de nem annyira rossz, el lehet vele lenni.

2020. dec. 19. 11:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor az valami driver hiba lesz.

A lassabb boot az természetesen Win10-nél. Jelentősen több mindent tartalmaz mint az elődjeik, ezeket betölteni meg idő. (Ha nagyon zavar, van a neten pár program, amivel a különböző szolgáltatásokat le lehet tiltani. A 3/4-e úgy is felesleges. És akkor jelentősen gyorsabban fog bootolni.)

2020. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!