Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Media Tech-es Mikrofon nem...

Media Tech-es Mikrofon nem ismeri fel mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég rendeltük, kipróbáltuk de amikor bedugjuk nem tölti le a driverét magától és a neten nem találtuk, hol lehetne letölteni a media tech-es mikrofon driverét?


(a száma MT 393)


2020. dec. 18. 15:55
 1/5 pappgr ***** válasza:

[link]


Keress rá az mt 393-ra és az első találtat. Egyébként, ha a leírásban nincs kiemelve hogy töltsd le és honnan akkor nem kellene illesztőprogramot telepíteni. Nézd meg, hogy felismeri-e a rendszer; start menü, beállítások, rendszer, hang, jobb oldalt hang vezérlőpult. A második fülön nézd meg kell jelennie a mikrofonnak ha be van dugva, csekkold le, hogy nincs letiltva és alapértelmezett ezköz-e.

2020. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mint kiderült az ilyen eszközökhöz nincs illesztőprogram, márcsak azt kéne megtudni miért nem érzékeli a mikrofont.. mindkettő oldalon próbáltam bedugni
2020. dec. 18. 21:06
 3/5 pappgr ***** válasza:
Úgty olvastam van rajta ki-beakpcsoló gomb. Nézd meg, hogy az eszközkezelőben megjelenik-e ha máshol nem is de ott látszania kell. Ha nem jelenik meg akkor próbáld ki egy másik gépen is, ha ott sem jelenik meg akkor hibás az eszköz, garanciában ki kell cserélniük, ellenkező esetben nem vagyok teljesen biztos, talán alaplap.
2020. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem valószínű mert mikrofonos fülhallgatónál pont a mikrofon nem működött.. Valami blokkolja a mikrofon jellegű eszközöket csak nem találom meg mi az.. Haverom szerint lehetséges így nyilván ez a probléma és ezért nem látom sehol
2020. dec. 18. 21:29
 5/5 pappgr ***** válasza:

Ebben az esetben csak annyit tudok még hozzátenni, ha más megoldás nincs akkor vegyél egy usb hangkártyát. Valami ilyenre gondolok:

[link]


Én használtam egy Trust márkájút mert rossz volt a elektromos szigetelése a csatlakozómnak és zúgott. Nem rossz de várj csodákat se egy ilyentől.

2020. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!