Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hibajalentes nelkül lefagy a...

Hibajalentes nelkül lefagy a laptopom,van olyan software ami online küld el adatokat a gépemről és később meg tudom nézni mi történt a lefagyás pillanatában?

Figyelt kérdés
1 hete kezdett lefagyni a Gamer laptopom Asus TUF ryzen5,antivirus nem jelzett problemat minden driver updatelve, futtattam diagnosztikákat semmi problémat nem talalt a gép, feladatkezelőben minden működik rendesen.Ok nélkül lefagy, ha éppen youtubezek vagy csak egy filmet nezek.Néha egyből bekapcsolás utan, néha órákig játszok és semmi, a lfeagyas annyi h beakad az kurzor, aztan ugrik egyet vagy akadozik végül megáll, és semmi mással nem lehet leallitani a gépet csak ha tarton a kikapcsolo gombon az ujjamat.

2020. dec. 18. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Javaslom tesztként indíts el egy linux rendszert, és használd...

Illetve egy memória tesztet is érdemes lenne csinálni.

Ha memtetst nem hoz hibát, és Linux rendszeren nem fagy le,

akkor Windows 10 újabb finomsága jelentkezett nálad.

2020. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Update/ reliability history t megneztem es ott a Reports ban 4 hibat talaltam pont azokban az idokben amikor tortent a lefagyas...MonitorRefreshRateService.. mond ez valakinek valamit? Laptopomon fix 60hz van, nem lehet atallitani.
2020. dec. 18. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Eseménynaplót nézted?


Start gombon jobbklikk-->Eseménynapló (angol windowsban Event Viewer)

2020. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!