Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSI afterburner + RivaTuner...

Adam1c1 kérdése:

MSI afterburner + RivaTuner mért nem működik minden játék alatt ?

Figyelt kérdés
Pl Régen nem volt gondja a PubG-vel. Sőt, még egy nappal ezelőtt is futott a játék alatt szépen. Láttam a képernyőn folyamatosan minden adatot. Tegnap óta viszont mintha elvágták volna. Vannak játékok, ami alatt működik, míg más játékok alatt nem hajlandó a képernyőre vetíteni semmit sem. Fraps detto ugyanez a jelenség. Hogyan tudnám ezt megoldani ? Volt frissítve a program. volt újratelepítve is. de nem működik. Egyébként cs:go már egy éve nem kommunikál vele valamit. Előtte meg semmi gondja nem volt vele. Youtube-os videók viszont tele vannak ezzel a mai napig is, hogy az említett játékok alatt mások boldogan futtatják. csak nekem nem megy :-( Nagyon el vagyok keseredve

2020. dec. 18. 18:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Tárgytalan a kérdés. törölni fogom. amint rájövök hogyan kell.
2020. dec. 18. 19:01
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint írtad tárgytalan, de egyébként ez a megoldás:


MSI Afterburner:

Beállítások > Monitoring > Pipáld be amit szeretnél látni, illetve pipáld be a Show On-Screen Display opciót is.


Rivatuner:

Show On-Screen Display-t kapcsold be, illetve opciónálisan bekapcsolhatod alul a Show own statics-ot is. Ha nem működik az Apllication Detection Level-t állítsd High-ra.


Törlés:

Gépház > Alkalmazások > RivaTuner Statistics Server / MSI Afterburner > Katt rá > Eltávolítás

2020. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!