Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop-ban hogy tudom...

Photoshop-ban hogy tudom beállítani, hogy a vásznon kívülre is tehessek képet mint illustratorban?

Figyelt kérdés

Illustratorban lehet a vásznon (a feher reszen) kívülre is tenni ugye a dolgokat úgy hogy nem tűnnek el. Ezt be lehet állítani photoshopban is?

Ps 2019-et használok



2020. dec. 20. 01:49
 1/4 tabaki ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a problémát. Nem ismerem közelebbről a Photoshopot, de látatlanban is biztos vagyok benne, hogy a saját PSD formátumában a képhatáron kívülre eső rétegeket is megőrzi.
2020. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod beállítani. Ha sehogy nem találsz meg egy objektumot a vásznon kívül, az Image/Reveal All kibővíti a vásznat és láthatóvá válik a keresett elem, de már nagyobb vászonnal. A PS nem rendelkezik olyan képességgel, mint az Illustrator v. Corel, Quark (stb), hogy a tulajdonképpeni dokumentumon kívül eső elemeket megmutassa. De nincs is nagyon értelme, a vásznon belül lévő elemeket simán használhatod, láthatod, ha bármi kitakarja a kérdéses elemet, az összes többi layert kikapcsolva folytathatod a feldolgozást, zavaró elemek nélkül.
2020. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Ja, hogy az „eltűnés” most csak annyit tesz, hogy nem látszik, ami a képhatáron kívül van... megint túlgondoltam egy alapjában véve egyszerű dolgot.
2020. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Gondoltam hogy nem lesz benne ilyen beállítás de a remény hal meg utoljára.
2020. dec. 25. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!