Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérdésem a következő: Miért...

Kérdésem a következő: Miért kötelezö a seed egy torrent oldalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kérdésem a következő: Miért kötelezö a seed egy torrent oldalon?


Fejemben lévő válasz az, hogy adok-kapok dolog! Oké. De...


Valaki feltöltötte az első torrentet ugyebár vagy nem tudom, hogy került fel, de nem én voltam az első. Ingyenes a regisztráció az oldalnál és elvárják, hogy normálisan seed-eljek, de minden torrent ami rendben is van. ami úgy az emberek érdeklődési körében benne van torrent az túl seed-elt amit az oldal le is ír. Akkor minek kellek Én a pár kb/s-es feltöltési sebességemmel oda?

Köszönöm, hogy segítettél és jó estét/napot/reggelt



2020. dec. 21. 03:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert, bár sok ember seed-el, ebben igazad van, de gondolj bele, ha mind így gondolkozna, mint te, akkor nem seed-elne senki...
2020. dec. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert ha nem seedelne senki akkor véletlenül te se tudnal letölteni mert nem lenne kitől.


A másik meg hogy logikátlan nem visszaseedelni hiszen nem kerül semmibe. Nem fáj, nem fogyaszt többet a gép, illetve igen de 1-1.5w összesen, az 525 Ft évente.


Ez nem olyan drámai hogy egy rendszer működését fenntartsuk

2020. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az ingyenesség ára.


Amikor még mindenkinek a "pár kb/s" sebessége volt, akkor sokkal szigorúbbak voltak a szbályok! Általában az 1:1 arány, és/vagy 1-2 hét volt a kötelező seed idő.

A mostani 48 órás szabályt meg ki lehet bírni... Főleg hogyha túl lassú a neted, tőled nem is tölt senki.


Majd amikor olyan cuccot akarsz leszedni amit csak 1 ember seedel (és a letöltés felénél lelép), rá fogsz jönni hogy miért is van ez a szabály...

2020. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!