Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mostanaban ha telepitem a...

Mostanaban ha telepitem a win8 at mindig emailt kér s bekapcsolaskor be kell irni a jelszot. Higyan kell ugy telepiteni hogy ez ne legyen? Egy regebbi telepitesi win8 as gepemen pl. Nem keri a jelszót s bekapcsolas utan azonnal hasznalhato. Azert

Figyelt kérdés
Gond ez mert azt teamvieverrel is hasznalom s megesik hogy ujraindul vsgy ujra kell inditani de az nem gond a helszavas géppel azonban nem tudom ujrainditas utan hasznalni tavolrok mert jelszót ker mielőtt a teamviever elindulhatna...
2020. dec. 23. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Win10-en, a fiókbeállításoknál van egy olyan, hogy bejelentkezés szükséges és ott választható a soha, talán 8-on is működik.
2020. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy, ha nem, akkor talán így: [link]
2020. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A telepítésnél arra kell menni hogy új profil létrehozása, aztán ott jön fel választhatólag az offline fiók. Ahhoz se kell megadni jelszót, és ennyi.
2020. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagyis helyi fióknak írja ki. De az csak akkor jelenik meg, ha előtte rámegy az ember az új fiók létrehozására.

Viszont ha már fel van települve, akkor nem tudom. Törölni kell a jelszót, és az e-mail címet, és akk talán visszaáll helyi fiókra.

2020. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van olyan Windows kiadás, ahol csak abban az esetben lehet offline fiókot létrehozni, ha nincs internet elérés (ki kell húzni a kábelt, vagy a telepítő elején nem kapcsolódni vezeték nélküli hálózatra).
2020. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi. Egy uj telepitesu gepet szeretnek most ugy megcsinalni.

Ha sikerul akkor lehet ujratelepitem a regibol azt ami jelszot ker s akkor az is megoldva.

2020. dec. 23. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz jelszót akkor ne adjál meg jelszót telepítéskor..

ez ilyen faék egyszerű.. ;)

2020. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor telepítésnél kéri a MS fiókot én kihúzom a net-et akkor tovább lép. Egyébként a többi résznél meg nem adok semmit, csak tovább.
2020. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Internetkapcsolat nélkül kell telepíteni, akkor helyik fiókot is létrehozhatsz.

Ha már megvan, akkor be lehet állítani, hogy automatikusan jelentkezz be:

[link]

2020. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!