Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows update ezt is frissíti?

A windows update ezt is frissíti?

Figyelt kérdés

Vadonat új gépem van. Miután össze lett rakva,felraktam rá a windows 10 prof-ot.

Egyből futtattam egy windows updatet,ott felrakott pár dolgot.

Egy MSI B550 Tomahawk az alaplapon.

Az lenne a kérdésem,hogy az msi oldalán található drivereket le kell szednem vagy azt már a windows update leszedte?


2020. dec. 23. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
win update leszedi, de nem 100%osan a legfrissebb drivereket. Érdemes a gyártó oldaláról leszedni és megpróbálni.
2020. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, érdemes megnézni a gyártó oldalán lévő Drivereket, mert gyakran előfordul, hogy ott frissebb illesztőprogramokat találsz, mint amiket a windows update telepít.

De hangsúlyozom:

CSAK IS KIZÁRÓLAG A GYÁRTÓ OLDALÁRÓL TÖLTSD A DRIVEREKET!!!

Más oldalak, amik frissebb Drivereket ígérnek, mint amik a gyártó oldalán vannak, azok átverős oldalak, és rosszabb esetben még veszélyesek is!

2020. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha például azt töltöm le és telepítem a gyártó oldaláról amit a windows 10 is feltett nekem?
2020. dec. 23. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem fog történni semmi.

Csak szinplán újratelepülnek a driverek.

2020. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van olyan,hogy on-board vga drivers..nekem ryzen 3700x procim van abba meg nincs beépített vga..akkor ez kell nekem?
2020. dec. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!