Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sd kártya helyre állítás,...

Sd kártya helyre állítás, vagy csak videó javítás?

Figyelt kérdés

Jó estét!


KB. 1 éve csináltam videókat egy keresztelőn egy kis kamerával sajnos sikerült elejtenem és a memória kártya kiesett belőle 3 videóból csak a legelső működik a többi 0 kB-os lett. Azóta föl másoltam a számítógépre a 3 fájl. A micro SD kártyát meg formáztam,de még valahol meg is van a kártya amin rajta volt. A helyzet az h próbáltam több programmal helyre állítani, de sajna nem sikerült. Csak hogy most "bohockodtam" egy kicsit és keresgéltem valahogy oda jukadtam ki, hogy nem feltétlen a videó fájlt kell rendbe tenni, vagyis nem első sorban azt, hanem az sd kártyát meg keresem vissza másolom rá és valami progival hátha sikerülne. Lehet hogy naiv vagyok, de hátha sikerülne.

Egyébként kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!



#kártya #Sd hiba
2020. dec. 23. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
0 kb-os fáljból sehogy nem lesz jó. Igen az sd kártyáról talán vissza hozható, ha gyors formázással formáztad, akkor adat visszanyerő programok vannak, de az se garancia rá.
2020. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor meg történt a dolog beraktam a gépbe a kártyát a legelső az nem sérült a másik kettő akkoriban még 1 kilobajtosnak tüntette föl egyébként azóta több helyre is masolgattam, hogy meg legyen hatha majd egyszer még lehet oldani valahogy és van ahol még mindig 1 kilobajtosnak jelzi ki. Most azon gondolkozom, Ha helyre állítom a kártyát akkor vajon ugyan úgy a sérült file kerül vissza vagy pedig a hiba nélküli file.
2020. dec. 23. 22:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát kezdem be látni, hogy kár reménykedem sajnos..
2020. dec. 23. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Házilag erre 0 esély van. A formázással a professzionális adatmentés esélyét is csökkentetted, mert az SD kártya nem olyan mint egy HDD, a wear leveling dolgozik, lehet, hogy felülírtad a videó maradványait. Egy adatmentő cégnél próbálkozhatsz, hátha legalább egy része menthető még.
2020. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!