Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem enged semmit sem...

Miért nem enged semmit sem megnyitni??

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja kaptam egy laptopot, és szerettem volna rá telepíteni olyan alkalmazásokat is amik annyira nem ismertek.

Akárhányszor megakarnám nyitni a letöltött fájlt, mindig ezt adja ki. Ha az ismétre megyek akkor csak eltűnik.

Itt a kép:

[link]


Az egyik ismerősöm szerint az Eset internet security okozza, de az előző laptopomon is volt, hét évig használtam és még soha nem jött elő ilyen ablak. Szerintetek mi lehet a baj?



2020. dec. 27. 17:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként amit meg akartam nyitni az egy élő háttérkép volt
2020. dec. 27. 17:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt írja, hogy ez egy netes telepítő, és internet elérésre van szüksége, nyilván hogy le tudja tölteni azt, amit telepítenie kell. Csatlakozz fel a netre, és úgy próbáld.


Ha online vagy, mikor ez történik, akkor esélyesen túl szigorúra állított tűzfal lehet a dolog mögött, és az ismerősödnek igaza lehet, ha ilyesmi van telepítve. Akkor azt állítsd át, hogy engedékenyebb legyen, illetve legalább kérdezzen, ne szó nélkül blokkoljon.

2020. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2020. dec. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!