Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop hangérzékelésének...

Laptop hangérzékelésének hirtelen romlása?

Figyelt kérdés

beszélgetéskor és obs használatakor is feltűnően rossz a hang amit a mikrofonról vesz fel. 2 félét használtam idáig,

rendes mikrofont, ami különvan a fülestől, és fülesbe építettet.

utóbbiból 2 fülest is kipróbáltam, és a hang változatanul rossz.

kb egy hónapja még kristály tiszta volt a hangom bármelyikkel beszéltem.

mi lehet a gond szerintetek? semmi változás nem történt a gépen, de biztos hogy annak van baja és nem a mikforonoknak. én tisztán hallom a másik felet, mint idáig.


2020. dec. 29. 09:52
 1/4 A kérdező kommentje:
kicsit pontosabban leírva a probléma: folyamatos búgást vesz és a hangom aránytalanul halk, és olyan mintha a hangom is búgna
2020. dec. 29. 09:54
 2/4 A kérdező kommentje:

amit észrevettem, de talán nincs köze semmihez:

grafikai beállításoknál (ott azthiszem a videókártyát mutatja) 2 videókártyám van, egy intel i5 és nvidia. korábban ezt úgy jelezte hogy klasszikus és univerzális, amikor ki akartam választani valamelyiket amelyiket egy alkalmazás használhat, most ez asztali alkalmazásra és microsoft store beli alkalmazásra változott.


utánanéztem kicsit jobban, és azt is olvastam, hogy a hangkártya szigetelése lehet rossz, nem esett a laptop hogy a szigetelés elmozduljon.

másik amire gondoltam, hogy az a lyuk a rossz, amibe beledugom a fülest és mikrofont a rossz. hangot felvenni nem tudok ennek használata nélkül..

2020. dec. 29. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A hangkártya rossz, vegyél egy külsőt.
2020. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mitől romolhatott el ha idáig tökéletes volt? és nem fokozatosan romlott el, egyik napról a másikra..
2020. dec. 29. 11:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!