Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlen letöröltem valami...

Véletlen letöröltem valami fontosat, hogy tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Letöröltem egy fájlt (videó) december 27-én mert azt hittem nem kell, és véletlen rosszat töröltem le. Szóval hallottam hogy valahogyan vissza lehet állítani, de nem nagyon értek hozzá ezért nem tudom hogy hogyan. Lomtárból ki lett törölve

2020. dec. 29. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Első körben kapcsold ki a gépet és ne használd, vagy húzd le azt a merevlemezt, amin az a fájl volt, mert különben az utolsó esélyt is elvesztheted, hogy visszaállítsd a fájlod,

Másodszor, kell keresni egy fájlvisszaállító programot, pl. a GetDataBack NTFS-t. Ezt kellene letölteni és ezzel talán vissza tudod állítani a fájlt.

2020. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
HDD-ről még talán vissza lehet állítani, kb. 1-2% esély van rá mivel esélyes hogy azóta (2 napja) felülíródott más adattal.
2020. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már szinte esélytelen, mert a videók nagyok és ha egy bájtot felülírt valami, vége. Képeket még egész nagy eséllyel vissza lehet így hozni, meg egy-egy zeneszámot. De a videó nagyon nagy, hamar felülírod egy részét, ami által vége az egésznek.
2020. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 nap után elég kevés az esély főleg nagy méretű fájl esetében.
2020. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsp tipp jó, mert ilyenkor a gép használata folyamatosan csökkenti a visszaállítás esélyét.

Ha magad szeretnél kísérletezni, és nem akarod másik géphez elvinni a hdd-det, akkor pl. az ingyenes Recuva átnézi mélyszkenneléssel a lemezt és helyreállítja, amit tud. A visszaállítás is másik meghajtóra kell, hogy történjen. Ezeknél a dolgoknál természetesen garancia semmire nincs.

2020. dec. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
55%
A biztonsági másolatodból vissza tudod állítani.
2020. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És azt hol?
2020. dec. 31. 02:45
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
@7: ahol készítetted. Azt neked kell tudnod, hol tárolod a backupjaidat.
2020. dec. 31. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!