Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Razer 7.1-es aktivációs kód...

Razer 7.1-es aktivációs kód működik másik gépen is?

Figyelt kérdés
Tehát a saját gépemre letöltöttem a programot, és aktiváltam, hogy tudjam használni a kraken-en 7.1-es sorround soundot, viszont felmerült bennem, hogy ha elviszem a barátomhoz a fejhallgatót, és letöltöm a programot, ugyanazzal a kóddal tudom aktiválni, majd használni ezt a tulajdonságot? Vagy ez olyan, hogy ha egyszer felhasználtam, akkor többet nem tudom máshol aktiválni?
2020. dec. 29. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Accounthoz kötődik, ha bejelentkezel más gépen akkor ott is menni fog.
2020. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, egy accot viszont bármennyi gépen használhatsz.
2020. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyébként minden ilyen fejeshez jár kód? Mert sok helyen olvastam, hogy nekik nem volt a dobozban, a razer meg csak annyit írt vissza nekik egy fórumon, hogy nem lesz több kód mert csak határozott idejű promóció volt, és ez van. Ez így elég cink lehet, hisz nem használhatod ki a fejes tulajdonságát, amiért vetted..

(Bocsi, csak most rendeltem Razer Kraken X-et, és remélem lesz benne kód, hisz csak a 7.1 miatt vettem ezt 😅)

2020. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 Lényegtelen igazából, digitális 7.1 miatt semmit se válassz :) szoftver. Általában sztereóval jobban jársz mint filterekkel.


Ha nagyon kell akkor Dolby Atmost vagy bármi 7.1 szoftvert megveszed / virágboltból letöltöd és ugyan ott vagy.

2020. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Akkor lehet jobb lett volna valami stereo a kraken x helyett? 😳
2020. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Őszintén, már kb 3 napja megvettem, lenyűgözött a hangzása, majd tegnap jöttem rá, hogy hoppá, van itt még valami a dobozban ( az aktivációs kód 😄). Szóval szerintem benne lesz. Egyébként meg szerintem én sem fogom erőltetni a 7.1es hangzást, ugyanis játékon belül, ha beszél valami karakter, majd egy picit is elmozdítom a kamerát, nem hallom mit mond tovább. Stereo beállítással nincs ilyen gondom. Másik dolog, 7.1es beállítással valamiért a discord nem ismeri fel a mikrofont, szóval át kellett állítanom stereora. (Lehet, hogy meg lehet ezeket is oldani valahogy, valószínűleg én vagyok buta ezekhez.)

2020. dec. 30. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Akkor megnyugodtam, hogy neked eddig bevált a hangzás :D

Én 14 ezerért rendeltem meg a sima kraken x-et (nem lite), és akárhogy nézem, az árban nem találtam olyat ami jobb lenne ettől tesztek alapján..

valamiért minden áron virtuális 7.1-es fejest akartam venni, mert korábbim is az volt, illetve azt mondták ebben a fejesben kifejezetten jól működik. Remélem én sem bánom megy csak érkezzen mát meg. :D

2020. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És is kraken x-et vettem, fehérben. Azt megkérdezhetem, hogy te honnét rendelted? Sajnos nálunk az ilyen fajtát nagyjából 27 ezer forintért lehet kapni, húztam is eléggé a számat, de legalább ott volt a boltban, és rögtön meg tudtam venni. Nem értem az árazást, hiszen nálunk alacsonyabb is az áfa. Barátomnak is megtetszett, és ő pont Magyarországról szeretne hozatni, mivel nem olyan túlárazott. 14 ezer forintért meg szerintem bőven megéri. :)
2020. dec. 30. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, Anglia, PC World. Sajna pont belefutottam abba, hogy korona miatt nem lehetett átvenni az áruházban ezért postázva kértem, viszont elkapkodták, így csúszik vagy 2 hetet az egész..

Egyébként az az érdekes, hogy a lite az 200 forinttal még drágább is jelenleg ennél a cégnél, mert éppen leárazás alatt van a sima kraken x :D

Máshol (scan.co.uk) például kerek 10 ezerért ment a lite verzió (plusz 2 ezer szállítás), de végül valamiért a PC world-t választottam, utólag lehet nem kellett volna a csúszás miatt.. De legalább lesz mic némítóm meg hangerőszabályzóm 😅

Elsőnek nem ezt akartam venni, de néztem teszteket és ahogy elnéztem az árban nincs ellenfele, a mikrofonja is elég jónak tűnt tesztek alapján.

De legyen akármilyen jó, 27 ezerért én nem vennék fejhallgatót, de ezek szerint nagyon jól jártam😅

2020. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Biztosan szeretni fogod, és főleg annyiért nagyon is megéri. Én is eléggé türelmetlen tudok lenni, megértelek teljesen. :)

Ezek az árak már csak ilyenek, nagyon rossz környezetben lakok, kiszámoltam és kb. 1,8x-oros áron árulják az eredeti razer oldalhoz képest, sőt, ez volt a legolcsóbb a márka kínálata közül. De hát majd meglátjuk mennyire időtálló lesz a fejhallgató. Ha sokàig tudom használni, akkor annyira nem fogom bánni az àràt.

2020. dec. 30. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!