Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri e használtan PC játékot...

Csokkikutya kérdése:

Megéri e használtan PC játékot venni?

Figyelt kérdés

Az alábbi játékot szeretném megvenni pc platformra: [link]

A kérdés az volnam hogy megéri e használtan venni pc játékokat és ha igen akkor azt én hogy tudom aktiválni? Nem úgy van, hogy minden lemezt/játékot csak 1-szer lehet aktiválni és 1 gépen? Több gépen nem lehet? Meg így akkor ezzel megy a multi is vagy nem?



2020. dec. 30. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Mert pl neten nem fogsz vele tudni játszani, hiszen már aktiválta a kulcsot.
2020. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha aktiválták, akkor a single playert sem tudod használni, mert telepíteni/elindítani sem fogja engedni a már aktivált játékot.
2020. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor menne ha adná az EA accountját is, ami email meg mindenhez kötött, gondol egyet simán vissza "lophatja". Teljesen felejtős.
2020. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: igen, csak azt nem nézted meg, hogy a 3 ezer alattiakat már nem értékesítik, az 5 ezres digitális kulcs amit a kérdező nyilván nem akar megvenni ha dobozost keresett. A többi meg 7 ezer vagy drágább.

Mondjuk ha már 5 ezret kifizetne egy játékért, akkor inkább legyen digitális kulcs, mint néhány DVD amit legfeljebb szobadísznek használhat.

2020. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!