Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows indításkor 2 választha...

Windows indításkor 2 választható rendszer van, hogy lehet hogy csak egy legyen? több lenn

Figyelt kérdés

Tehát most újítottam gépet, tehát minden új, nincs rajta maradt windows a merevlemezeken, ssd-n, de amikor bekapcsolom, 2 választható windows kötet van, 2. és 10.

Én most a másodikban vagyok, hogy lehet tehát azt a másik 10-es kötetet megszüntetni?



2020. dec. 30. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Most az UEFI BIOS menüjéről van szó, vagy a Windows Boot Managerről?
2020. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, csak bekapcsolom a gépet, és ilyen kék alapon fogad engem az a 2 választható kötet
2020. dec. 30. 19:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább a windows saját menüjéről lehet szó akkor. Guglizz utána a bcdedit parancsnak, jól tanulmányozd át, értelmezd, és esetleg nézd meg az easybcd nevű segédprogramot is.


Ezekkel tudod ezt a menüt szerkeszteni, és a szükségtelen elemet eltávolítani. Ésszel csináld, ha nem tudod, mit csinálsz, tönkrevághatod a rendszert.

2020. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok, találtam megoldást: futtatás be kell írni: msconfig, itt a rendszerindítás fülnél ki kell törölni azt a listáról amelyik nem kell és mentés
2020. dec. 30. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az is egy megoldás.
2020. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!