Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Video feljavító?

Baltaarcúu kérdése:

Video feljavító?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen program,amivel fel lehet javítani a letöltött videók minőségét?Mondjuk egy középsz.r videót letöltöttem és szeretném ha 4K lenne....olyan lenne,mint ha 4K-ba töltöttem volna le,vagy csak a mérete lesz akkora?

2020. dec. 31. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Gondolkozzál egy kicsit, hogy ez miért nem lehetséges.
2020. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Rontani lehet csak rajta 🤷‍♂️
2020. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Shotcut.


Teljesen ingyenes bugmentes és nagyon hatékony algoritmusa van.


Sok funkciót elérsz ezek közüla leghatékonyabba színjavítás / élesítés, de a felbontást is átméretezheted exportáláskor a képanyaghoz pedig a legjobb az alapértelmezett kodekk, és a korlátozott változó bitráta beállítás 90% felett vagy azt megközelítően és legalább 1700k bitmennyiséggel 2000k pufferrel.


Ha profibb vagy más dolgokkal is finomíthatsz benne, plusz vannak beépíthető modulok a programba. Egyszerűbb és hatékonyabb mint például a Blender nevű szoftver.

2020. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként a 4K abszolút adathedonista mód.

Nincs szükséged rá, a szemed úgysem képes feldolgozni.


Ez ugyanaz, mint amikor az okostelefon 20 megás fényképet készít, az irfanview meg egy mentéssel összenyomja 6 megabájtra és ugyanúgy részletgazdag marad és nagyítható is.


A shotcutnál én amikor javítottam "pixeles" videót akkor azt csinálta vele, hogy a kissebb rezgő zavaró pixeleket összemosta egy nagy stabilan álló színháttérbe, és a mozgó tárgyak pixelet hagyta élesen, vagy elkente elmosta, de úgy hogy az beleolvadt a háttérbe.

Majdpedig az egész kép tónusát is feljebbhoztam így az addig sötétebb részletek is láthatóbbá váltak.



Szóval létezik a gyenge minőségű videó javítása ma már!

2020. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tudni 720p-ből 4k-t készíteni, max méretileg, de rosszabb minőségben.
2020. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
4k-t nem fogsz tudni, valóban de full HD-ig fel tudod javítani, ez pedig már bőven elég kell, hogy legyen.
2020. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
2K ból már tudnál 4 K-t csinálni úgy, hogy az egy átlagnézőnek ne tűnjön fel. Kérdés minek...
2020. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Fellehet javítani, AI technológiával, képkockánként.

De iszonyat erős CPU videokártyával is napok ha nem hetek lenne mire végez egy filmmel.

2020. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem látszó részeket nem fogja 100% -ban így se helyre állítani.

https://www.youtube.com/watch?v=3oeDsUh5msY

2020. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2021. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!