Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hasznos, szórakoztató...

Milyen hasznos, szórakoztató programokat ismertek Pc-re?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet.

2021. jan. 3. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A hobbi szintű programozás számomra szórakoztató, na meg hasznos is, szóval Visual Studio.
2021. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

TL;DR: sokféle kódszerkesztő van, én az IntelliJ-alapúakat ajánlom programozáshoz, mert nagyon segítőkészek


Sok kódszerkesztő program van, mindenféle nyelvekhez. A Visual Studiot fel lehet használni már sok téren, én személy szerint csak C-hez, C++-hoz használtam. Javához IntelliJ Idea-t szoktam, előtte az Eclipse-ben írtam ilyen nyelvű programokat. C-hez is már az IntelliJ egy másik változatát, a CLiont használom, előtte egy ideig a CodeBlocks-t használtam, ami az egyszerűsége miatt tetszett. Androidhoz az Android Studiot választottam, amely szintén az előbb említett programon alapszik. Webes dolgokhoz a PhpStormot ajánlom, amely az IntelliJ egy másik változata.


TL;DR: képszerkesztéshez a Photoshopot ajánlom


Én szeretek képeket szerkeszteni, átvariálni, összekeverni dolgokat egymással, ehhez a Photoshopot ajánlom, mert sok eszköze van, amivel nagyon megkönnyíti a dolgomat, pl. a tartalomérzékeny kitöltés és a gyorskijelölés.


TL;DR: zenéléshez az FL Studiot ajánlom


Zenékre is szeretek rá próbálni más szövegeket (acapellát), ehhez az FL Studiot ajánlom, mert egyszerű és kézre esik benne minden, ami ehhez kell, pl. egy sebességre (BPM-re) hozni a kiválasztott éneket a zenével, amire rá akarom illeszteni, és könnyű pozícionálni (hogy hol legyen a zenében).


TL;DR: videó vágáshoz a Sony Vegast ajánlom


Régebben videókat is vágtam, pl. Orbán Viktor beszédeire más hangsávot raktam, és hasonlók, mint ma a Madlipz videók, ezeket Sony Vegasban csináltam.

2021. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!