Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft előfizetés lemondása...

Microsoft előfizetés lemondása? (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés
Elfelejtettem lemondani az előfizetést a határidőn belül és most azt mutatja hogy ki kell fizetnem a 30 000 ft-ot egy évre. De ha én ezt le akarom mondani? Azt hogy tegyem? Mert sehol sem találom hogyan kell. Esetleg azt megoldani, hogy azt az egy hónapot fizessem ki amit használtam?

2021. jan. 3. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Elfelejtettem lemondani az előfizetést a határidőn belül"


Ezt olvasd el mégegyszer és gondolkozz el rajta. Nem mondtad le időben, akkor azt bizony ki kell fizetned, mert gonolom ez volt a szerződésben és a "határidő" szó szerintem elég egyértelmű. Fogd fel tanuló pénznek, az sajnos már eluszott

2021. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De azt írták hogy lehet havonta fizetni, akkor azt hogyan lehetne kivitelezni?
2021. jan. 3. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik szolgáltatást vagy egyáltalán mit vettél igénybe. Lehet lehetőség VOLT ilynere is, mikor még határidőn belül voltál és lehetett volna módosítgatni. Most meg lehet már ez él és ennyi. Nem tudni hogy milyen szerződést fogadtál el vagy egyáltalán miről van szó. Lehet hogy már tényleg semmit nem lehet módosítgatni, csak fizetheted az évest.
2021. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg ez lesz. Amúgy az Office 365 szolgáltatásról van szó.
2021. jan. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!