Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et érdemes feltenni?

Windows 7-et érdemes feltenni?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat
2010. aug. 13. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Nekem már win7em (ultimate) van kb fél éve és én nagyon meg vagyok vele elégedve. tetszetős kinézet, könnyen kezelhető felület és ugyanazt tudja, mint az XP. Szerintem nagyon jó, én imádom. Le nem cserélném ♥
2010. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval.De ahhoz hogy jól is menjen a gépeden a windows 7 nem árt ha van legalább 2 gb RAM memóriád és 2 magos processzorod.Persze nem kell szigorúan venni ezeket az adatokat,gyengébb gépeken is elfutnak, csak így nem annyira látványos a különbség az Windows XP és a Windows 7 gyorsasága között.
2010. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én és pár társam most tértünk vissza xp-re.. ennyi :)
2010. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a laptopomon van előtelepített Win7 rendszer.


Naggggyon jó, meg vagyok vele elégedve. Nincs ellene olyan kifogásom, ami miatt visszasírnám a WinXP-t. A Vista rendszernél zokogtam :D. Win7 jó.


Csak valóban nem árt, ha nagyobb teljesítményű a gép. Nekem 2 magos processzor, ill 3Gb RAM van benne. Kifogástalanul működik.

2010. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy rakás szar. addig értékeld az xpt ameddig lehet mert utána már ez se lesz!
2010. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21.56-kor írónak:


Mondanál 1-2 konkrét dolgot, ami miatt a Win7 olyan, amilyennek Te minősíted? Érdeklődésből kérdezem, hogy neked konkrétan milyen rossz tapasztalatod van vele?


Egyébként úgy tervezik, h az XP-hez nemsokára nem adnak ki frissítést. Így akarják kényszeríteni a felhasználókat, hogy áttérjenek az újabb rendszerekre.

2010. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!