Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelzi vírusosnak?

Miért jelzi vírusosnak?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 hete próbálom letölteni az 'msnplus'-t. Annyira bántja a szemem, hogy csak színkódokat látok és nem színes neveket. Azért nincs rajta plus mert nem rég volt újra telepítve. Akár honnan próbálom letölteni mindenhol kiadja h vírusos. Nod32 írtóm van. HELP!
2010. aug. 13. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt történetesen tudom.

Van benne egy toolbar, és azt nézi reklámprogramnak. Egy fórumból valaki írt a Sicontact-nak, ők válaszolták ezt.

A plus! nem vírusos, nyugodtan töltsd le, telepítsd, addig kapcsold ki a NOD32-t, de utána kapcsold vissza! Plus telepítésekor ne hagyd, hogy a toolbar-t is felrakja!

2010. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszod, nagyon aranyos vagy! :)


Esetleg még azt megtudnád mondani, hogyha kikapcsolom akkor hogy kell újra bekapcsolnom?

2010. aug. 13. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem használok NOD-ot. Egyik ismimnek akartam Citromail-en küldeni a gépemről a telepítőt, és a Citromail NOD-ja leszedte. Akkor néztem utána.
2010. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem. azért köszönöm.
2010. aug. 13. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobbklikk az asztalon a Nod ikonra az ablakban a valós idejű vírus és kémprogramvédelem letiltása....visszakapcsolás ue.
2010. aug. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!