Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem találom őt Messengeren?

Midac24 kérdése:

Miért nem találom őt Messengeren?

Figyelt kérdés

Egy haverommal megismerkedtünk tiktokon, ott irogattunk, de át akartam térni Messengerre, mer ott kényelmesebb és hívni is lehet. 2 accountom van, az egyiket nem találja, és azon én sem találom őt. A másik accountomon ő megtalált, de nem tudtam visszaírni, mert nem küldte el a Messenger.


Mit csináljak? Hogy találhatnánk meg egymást?


(Neki a Messengerje Face-val van, nekem meg az nélkül, de másoknál ezzel nem volt gond.)



2021. jan. 4. 22:39
 1/1 Károly farkasok válasza:

Nem hiszed el hogy milyen keményen adminisztrálva és figyelve van a Facebook! Én olyan ismeroseimmel vagyok képtelen felvenni a kapcsolatot akik enyhén szólva örülnének ha hallanánk egymásról.

Eleinte nem értettem es azt hittem biztos letiltottak vagy valami... Végül személyesen gyozodtem meg arról hogy más válaszokat kapok például mint amit küld az illető...

Javaslom keress alternatívakat.

2021. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!