Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a monitor...

Miért csinálja ezt a monitor Minecraft közben?

Figyelt kérdés

Több éve játszom a játékkal, de ilyet még soha nem tapasztaltam, mint mostanában. Vannak olyan pontok a játékban, hogy ha áthaladok rajta, akkor mintha a monitoromnak érzékelési hibája lenne, és elsötétül a képernyő teljesen. Ez általában néhány másodpercig (1-3) szokott tartani, aztán újra előjön a kép, ha mozgok.


Egyszer kíváncsiságból kicsit tovább maradtam egy ilyen bizonyos ponton, és a monitor nem csak elsötétedett, de a led is elkezdett rajta villogni, amit akkor szokott ugye, ha a monitor be van kapcsolva, de a gép már nincs.


Fontos, hogy ez a jelenség csak Minecraftnál [Java verzió] fordul elő. Más, akár nagyobb játékoknál nem, pl.: GTA V, AC stb...

Sőt, 'általános' használatnál sem. (Internetezés, munka, stb...)


Ami hirtelen eszembe jutott, azokat megtettem, de ezek sem segítettek a problémán:

- Minecraft újratelepítése

- Illesztőprogram frissítés

- Java újratelepítése (Bár sejtem, hogy nem ez lehet a baj.)



Ha bárki tapasztalt már hasonlót, vagy van valami ötlete, szívesen fogadok minden tanácsot.


Köszi előre is!



2021. jan. 6. 11:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni, de fontos lehet, hogy semmilyen modot és texture pack-et nem használok. Csak az alap játékról van szó.
2021. jan. 6. 11:11
 2/2 minecraftkillsme válasza:
Szia! Tudom hogy régi a kérdés de nagyon örülnék ha válaszolnál. Nekem is ugyan ez a problémám van, de semmi nem segített. Hogy oldódott meg a problémád, (ha megoldódott ennyi idő után) tudnál e segíteni??? Válaszodat előre is köszönöm! <3
2023. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!