Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség. Ezt meglehet?

Segítség. Ezt meglehet?

Figyelt kérdés

Szoktam játszani... :D És teljesen igazi játékokkal ami alatt azt értem hogy megvettem őket tehát cd/dvd -sek.

Nagyon megtetszett nekem az egyik játék indulása (Amikor rákattintok az ikonra és indul a játék "intro" -ja) na nekem az tetszett meg és szeretném berakni olyan indítási képként "'Videóként'" az '''Üdvözöljük''' kép helyett. De ha nemlehet ezt megcsinálni akkor valami más ami 'szabványnak megfelelő lenne mert már unok xp alatt az "üdvözöljük" -et, UTÁLOM. De már próbáltam a wista"á" -t

meg a win7 kinézetét le is váltotta az "üdvözöljüket" de utálom mindet és ez nagyon megtetszett.



Köszönöm.


2010. aug. 13. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinálni. Először is szükség lesz a képre. Vagy benne van a játék mappájában, vagy printscren-nel kimásolod vágólapra, és beilleszted Infrant View-ba, vagy Paint-be.

Aztán le kell töltened egy programot, a nevére sajnos men emlékszem, amivel be tudod tölteni a régi helyére.

2010. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Takysoft ***** válasza:

Bár nem csináltam még ilyet.... de elvileg a Logon Studio használható erre a célra

[link]


A játékból a kép kimentéséhez pedig ha a printscreen gomb majd paint-ba beillesztés nem működne, akkor próbáld meg a Fraps-et

[link]

Ez szinte bármilyen directx-es ablakból tud kimenteni képet.


Ezek fizetős programok persze.

2010. aug. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!