Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegas pro 17, hogy...

Sony vegas pro 17, hogy kellene beállitanom?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy Simses csatornát és OBS-el veszem fel a videókat. Egyszerűen tökéletes a minőség amit felvesz, ám ha megvágom és le renderelem akkor valami katasztrófa lesz ahhoz képest amit felvett, pedig remek HD felbontásba állitom a beállitásokat és el is birja a gépem. Sok tutoriált is néztem már, mik lennének a jó beállitások de nem váltak be. Valaki valami ötlet, vagy hasonló tapasztalat?

2021. jan. 7. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mikor a renderelési beállításokban vagy, melyik formátumot választod ki?
2021. jan. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Felbontás, fps és bitrate maradjon az eredeti
2021. jan. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]

ezzel tudod megnézni

2021. jan. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első AVC ben, másik opcióm nincs is csak a Memory stick azt nem nem tudom mi ugyhogy inkább nem nyultam hozzá, a renderelésnél a Sony AVC/MVC azon belül Internet 1280 x 720-30p de próbáltam már az Internet 1920 x 1080-30p is.

Második akkor hogy tudok mindent vissza állitani alapra ahogy be volt?

Ez a program mire való?

2021. jan. 7. 08:17
 5/14 A kérdező kommentje:
Tutoriálokat nézegettem sokat, hogy mit, hogy kellene youtubera beállitani a tökéletes képhez és jónak is tünt elsőre a beállitás utána lett rossz mikor visszanéztem. Különben ritka és csoda, hogy itt kaptam normális választ :D
2021. jan. 7. 08:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Nyisd meg a programot és egyszerűen húzd rá a felvett videót. Ki fogja írni, hogy mekkora a felbontás, fps, és a bitrate. Ugyanennyire állítsd be vegasban a rendernél az értékeket.

Röviden amúgy ebből a három értékből áll össze nagyjából a minőség. A felbontás megadja, hogy mekkora vásznon terül el a kép. Az fps azt szabja meg, hogy hány képkocka jelenik meg másodpercenként. A bitrate pedig azt, hogy mennyi adattal fogja a képkockákat feltölteni. Tehát ha nagy a felbontás és az fps is, de a bitrate kevés, akkor egy hatalmas vászont fog másodpercenként rengetegszer feltölteni nagyon kevés adattal. Ilyenkor lesz iszonyat pixeles és ocsmány a kép.


A Youtube egyébként ezeket ajánlja, megpróbálhatod ezekkel az értékekkel is.

[link]

2021. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd megpróbálom :)
2021. jan. 7. 18:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Szívesen, sikerült?
2021. jan. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Vallamit beállítottam azt hiszem csak eggy beállítást kellett max magasra állítanom és így jó lett. Csak annyi a különbség, hogy 30-40 perc videóhoz kb 2-3 órát renderel az eddigi haromnegyed helyett de jelenleg ez így nem is gond belefér az időbe nem sietek.

Itt a videó szerintem jobb lett mint az első része, ha 1080on nézzük.

[link]

2021. jan. 9. 02:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Egész jó :] de látom kicsit szaggat az egész, gondolom az eredeti videó is ilyen. 60fps-sel veszed fel, teljesen felesleges. próbáld meg 30-cal, fele akkora teher úgy a gépnek a felvétel, és a render is megfeleződik kb
2021. jan. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!