Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez hova lett a messenger...

Ez hova lett a messenger appban???

Figyelt kérdés

Hol tudok most kapcsolatot törölni?

A névlistában, ha megnyitottam az infót, ott volt a partner eltávolítása. Már csak az van, hogy üzenet és hívás.

Nehogy már az legyen, hogy ezt is kivették, mert tökön szúrom magam. Nem tiltogatni akarok, hanem törölni.



2021. jan. 7. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam és lehet, csak most kicsit máshogy. Hosszan nyomj a beszélgetésre (még a menüből), akkor nem megnyitja, csak feljön egy lista, hogy törlés, archiválás, értesítések némítása stb.
2021. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez nem a listámról törli az illetőt, hanem csak a beszélgetésünket. Meg vannak olyanok, akikkel nincs is cset, nem is kommunikáltunk soha, ezért is szeretném őket innen kilőni, de nem egyből tilatni.

Tuti, hogy kiszedték, csak gondoltam, azért megkérdezem.

2021. jan. 7. 16:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!