Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Manapság megéri rootolni az...

Manapság megéri rootolni az okostelefonunkat ? Van bármi haszna ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem igazan... regen sokkal tobb elonnyel jart, amikor meg kevesebb telefon volt es javitani lehetett a teljesitmenyukon, a mai telefonokat nehezebb is rootolni ha egyaltalan lehet oket.
2021. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(O-O)
2021. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőven megéri, ha mellé nyitod a bootloadert is. A custom ROM-ok még ma is képesek előrelépést jelenteni a legtöbb esetben, nem is beszélve arról, hogy nem kell ADB-vel szórakoznod, ha törölnél egy gyári alkalmazást.
2021. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én nem igen tudnám elképzelni magam root nélkül, még így 2021-ben sem. Rendszer-szintű hirdetésblokkoló, Youtube Vanced, Kernel manager, meg igazából jóformán bármit megtudok csinálni root joggal, amit ugyan nem használ az ember minden nap, de néha-néha jól jöhet. Utoljára (2 hete) pont nem találtam sehol a pendrive-omat, és Win10-et kellett újraraknom, telóval csináltam üres ISO képfájlt, majd ráírtam a telepítőt, így a telefon funkcionált boot eszközként.

A másik meg a Viper4Android, ami nélkül aligha tudnék élni, brutál jó EQ program, messze a legjobb, gépen is használom, mint Viper4Windows, akár egy egyszerű pár-ezer forintos fül/fejhallgatóból is nagyon jó teljesítményt kilehet facsarni, nem beszélve hangfalakról.


"a mai telefonokat nehezebb is rootolni ha egyaltalan lehet oket"

Ezért nem kell hulladékot venni, Xiaomi, Oneplus és társai hivatalosan is támogatják a harmadik felektől származó támogatást.

Samsung is csak az EU piacos Exynos miatt gázos, mert jóformán 0 alappal kell dolgozniuk a fejlesztőknek, és visszafejteni mindent.

2021. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!