Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HElp! Cd ügy ben valaki...

HElp! Cd ügy ben valaki segítene? (lent)

Figyelt kérdés
Az a probléma h átmásoltam a gta S.A.t de amikor berakom a meghajtóba semmit sem lát a Cd n amikor meg szeretném úja írni azt írja ki h nem lehet törölni a lemezt valaki segítene, vagy letörölni mindent róla vagy "előhívni" ?
2010. aug. 14. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egyszerirható (+-R)lemezt ha már lezártad nem tudod törölni. (az RW a többször irható)

Mit irtál ki?

Nem iso vagy valami más képfájlban volt?

Ha ISO képfájlt ne adatként, hanem Cd képfájlként ird ki,

[link]


vagy használj virtuális meghajtót (és akkor nem kell kiirni, csak bemountolod),

pl. Daemon tools

[link]

Virtual CloneDrive

[link]

2010. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem én az eredeti lemezt akartam átmásolni TDK DVD -R 1-16x ra ami sikerült is csak megnyitni nem tudom ami rajta van mert nem látja...
2010. aug. 14. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen iró-másoló programot használtál? és TAO-ban vagy DAO-ban?

TAO: Track at once

DAO: Disk at once

2010. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nerot használtam és miaz hogy dao ban vagy a másik? :O
2010. aug. 14. 11:26
 5/7 Oberle Gábor ***** válasza:

Az "eredeti" mit jelent nálad? Megvásárolt, gyári lemez az eredeti játékkal vagy az is már másolt lemez?

Ha gyári lemez, akkor valószínűleg másolásvédelem van rajta (pl. Macrovision, StarForce, SecuROM, SafeDisc, TAGES, stb.), ha nem, akkor rosszul írtad ki.

2010. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha boltba megvett játékot akartál lemásolni, valószínűleg másolásvédett a lemez... Ezzel nem sok mindent lehet kezdeni, de persze már ezeket is fel tudják törni az emberek. Ha nem bloti, akkor meg lehet, hogy egyszerűen nem jól írta ki a program... Nekem is szokott ilyen lenni, ez benne van a pakliban, hogy néha elszúrja a progi a DVD/CD írást.


Ja és CD-re nem hiszem, hogy ráfért volna a GTA S.A. :) Vagy DVD vagy ha összefoglalóan hívod őket akkor LEMEZ...

2010. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkike:D
2010. aug. 16. 15:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!