Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Starcraft 2-höz használható...

Starcraft 2-höz használható cd-kulcs vagy müködő crack kéne?

Figyelt kérdés

tudom hogy már volt kérdés de fontos lenne cdkulcs vagy pedig crack a starcraft 2höz

Kössz előre is mindenkinek!:)


2010. aug. 14. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

én is ezzel kinlodok már 1 honapja.

szedtem már annyi cracket de semmi nem jo.

még várjunk

2010. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jaja...

egy hete én találtam valami használhatót és kb 2-3 napig tudtam is játszani vele aztán kihoztak egy uj patchet oszt annyi volt a fasza kis crackemnek...

2010. aug. 23. 09:24
 3/3 anonim ***** válasza:

De hogy kell megvenni.....


simán tolts le egy starcraft 2 egy torrent oldalrol



1 letoltod!!!

2 kitomorited! (ha kell)

3 behelyezed virtualis meghajtoba (nekem daemon tolls van es tokeletesen mukodik!)

4 Feltelepited a jatekot!

Na itt egy csoppet oda kell figyelni!!! = amikor telepites elejen ellenorzi az internet kapcsolatodat! mindenki kattintson majd a SKIP gombra, mert nem akarunk regisztralni a honlapon! vilagos voltam?? ezutan amikor elkezdodett telepiteni, mindenki nyomja ki a netet!!!!

(azert kell kinyomni a netet, mert a telepites vegen Patchelni akarja DE NEM SZABAD ENGEDNI!!!!)

amikor vege a telepitesnek bezarni a telepito ablakot!

5 megnyitod a virtualis meghajtodra feltett jatekot (nekem F: meghajto) es ott talaltok egy Crack nevu mappat es belementek!!!

6 Crack/Updates könyvtárat átmásolod a starcraftod telepítési mappájába. Egyszeruen fogod es atmasolod az Update tartalmat a te vinyodon levo Starckraft 2 mappadba csak szimplan, ahol a starckraft2 exed is van!

7 Crack/update.bat inditása a virt. meghajtóról (egyszeru katt ra ketot es szepen patchel is!!)

8Crack/Versions/Base15405/SC2.exe fogod es atmasolod magadhoz aminek ugyan azon nevu mappakban szerepel!!!! FELUL KELL IRNI a tiedet !!

9 Crack/Battle.net/Battle.net-Patch.MPQ fájlokat ugyan ugy mint a 8-as pontban at kell masolni, es felul kell irni! hova?? a te konyvtaradban is ugyan az a nevu a mappaba ha alaposan figyelsz lathatod majd!

10 Crack/Support mappa tartalmát a 8-as es a 9-es pont alapjan masold at es ird felul!!!! Hova??? ugyan ugy ahogy a 8-asnak es a 9-esnek is ugyan az a nevuk a mappaknak ugy ennek is! ezt nem tudod elrontani, csak figyelem kerdese az egesz!!!

11 ez is fontos, mert ha ezt megteszed a elkovetkezendo inditasoknal nem fog fellepni a netre es nem fog neked allandoan patchelni! (mert ha patchelne akkor elszurja a jatekod, es kezdheted elorol az egesz procedurat!!!!!) Szoval annyi a dolgod hogy atmasolod a StarCraft 2 exet a te vinyodon talalhat mappadba a strackraft 2 mappadban ahol ugyan ezt a nevu exet talalod es szinten felulirod!!!! ennyi!!!


NA ezzel mar tudsz Campainget jatszani.

2013. márc. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!