Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért rossz minőségű a videóm...

Miért rossz minőségű a videóm youtubeon feltöltés után? Hogyan lehet javítani rajta?

Figyelt kérdés
A gépem sem rossz, a felvett nyersanyag minősége tök jó, de miután feltöltöttem YouTube-ra 1080p60fpsben iszonyatosan elszemcsésedik és homályos, élvezhetetlen lesz... Mit kéne beállítanom? Mindenki másnak olyan szép minőségűek a videói, még azoknak is, akik pár száz feliratkozóval rendelkeznek...
2021. jan. 8. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Megvárod a feldolgozás végét?

Több gigás videoanyag feltöltése után,van hogy csak 2 nap múlva készül el a minőség konvertálás.

2021. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez egy kevesebb, mint másfél perces videó, teszt gyanánt töltöttem fel egy órája. Ugyanolyan rossz minőségű.
2021. jan. 8. 20:40
 3/17 anonim ***** válasza:
A video alatti beállítások megnyitásával, a felbontás megegyezik a feltöltött minőséggel?
2021. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Minden egyezik
2021. jan. 8. 23:45
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazából ha mozog a kép akkor szemcsesedik el, ha áll a kép akkor normális
2021. jan. 8. 23:45
 6/17 Morzsi007 ***** válasza:

Milyen formátumot töltöttél fel ?

Ahogy írták, először az SD minőség játszható, később lesz elérhető a HD, pár óra elteltével akár.

2021. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy milyen formátum?



Már több nap is eltelt, ugyanolyan rossz a minőség(1080p60fps)

2021. jan. 10. 20:49
 8/17 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom. A kulcsképkockák elcsesződnek valamiért. A lényeg, hogy feltettem egy autós horror játékról gameplay-t (Beware), és ebben a játékban amúgy is nagyon sötét van meg köd. A gépemen lévő videó tök szuper, amit meg feltöltök, ott meg mozgáskor teljesen elpixelesedik, és ha egy statikus kép van olyan 2-3 mp -ig, akkor tisztul ki, holott másoknál meg látom ugyanezt a játékot feltöltve, náluk tök jó minőségű. Nem értem pontosan milyen minőségben kellene feltölteni, vagy formátumban, hogy jó legyen. Próbáltam alacsonyabb és magasabb bitrátával is kimenteni majd feltölteni, de ugyanaz az eredmény.
2021. jan. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Morzsi007 ***** válasza:
H265, H264 tömörítésű videót probálj feltölteni.
2021. jan. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azt hol kell beállítani?
2021. jan. 11. 16:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!