Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb lejátszó...

Melyik a legjobb lejátszó program?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 20:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: zenéhez Winamp, DVD-hez Power DVD, feliratos videókhoz BSPlayer.
2008. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
82%
A winamp nem jó, a vírusok miatt. De: DVD-hez, filmekhez: KDMPlayer, zenéhez: foobar2000
2008. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
VLC media player, filmekhez, mindent elvisz, még a hibás filmeket is megpróbálja javítani és nem kell hozzá extra codec pack
2008. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Hintalow ***** válasza:
100%
mplayer (nem mediaplayer!) kb 5 és 9 mega között van verziótól fügetlenül, és mindent játszik az avi-tól kezdve, az flv-n át egészen az mkv-ig.
2008. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Power Dvd, Bs Player szerintem is. A winamp már nem .

Dvd filmek lejátszásakor pl. a Power Dvd adja a legszebb képminőséget...szerintem.

2008. dec. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%

Zene: AIMP

[link]


Film: KMplayer

[link]

2008. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval teljesen egyetértek, zenére felrakod az Aimp2 nevű progit, meg filmre, dvd-re a KMPlayer-t és más lejátszó nem is kell a gépre. Aimp minden audio formátumot ismer, beleértve a lossless-eseket is, kmplayer-hez meg nem kell külön codec, és még a .mkv kiterjesztésű hd filmeket is simán lejátsza, rengeteg állítási lehetőséggel!!
2008. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Zenehallgatásra kipróbáltam az Aimp-ot. Nos ezután rövid úton Winamp uninstall következett. A hangminőség javulást nem tudom mi okozta, de az Aimp tényleg nagyon jó. Rádió felvételt is készítettem vele, wav-ba, és mp3-ba is lehet...

Köszi az ajánlást! Én is ezt ajánlom.

[link]

2008. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

"A winamp nem jó, a vírusok miatt"


Miért is? Én 10 éve használok Winampot (a 2.0 verziótól), és soha nem volt vele bajom.


Videó fronton egyetértek az előttem szólókkal: VLC, vagy mPlayer classic, mindenféle extra kodek feltelepítése nélkül.

2008. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Barátaim unszolására kipróbáltam a GOM Playert (www.gomlab.com). Nem szeretek változtatni, ha valamihez hozzászoktam. Kb. 1 óra alatt teljesen beleszerettem. Letisztult, okos, szerintem mindent tud, amit egy videolejátszótól kívánhatunk, teljesen ingyenes, és nem kér codec-eket sem. Amióta rátaláltam, nem is érdekel más lejátszó.
2008. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!