Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnál is van a cyberpunk...

Másnál is van a cyberpunk 2077 alatt pattogó hang?

Figyelt kérdés
mintha valami lemezjátszót hallanék

2021. jan. 9. 02:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10/


De csak ennél az egy játéknál?

2021. jan. 11. 23:15
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát.. optimalizálás kérdése is lehet, és azzal ugye a CP egyelőre nem áll annyira jól.. de tényleg különös lenne ha csak ennél az egy játéknál menne rosszul.


Mindenesetre csak van valami integrált hangkártyád nem? Egy próbát megérne azzal is.


Am miért van külső hangkártyád? Nekem is van, de csak zene rögzítésére használom, bármi másra nem is alkalmas (pl youtube videóknál a háttérzene hangosabb mint a szöveg.. de a zenerögzítő progit meg ez viszi jól)

2021. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12/


Azért mert van két bazi nagy hangfal az asztalomon és ,hogy jobban szóljanak,az U5 pöppet jobb mint a beépített hangkártya :)

2021. jan. 11. 23:54
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem is beépített, nem is külső, hanem PCI-os..:) A legjobb megoldás asztalihoz, van külsőm is, azt laptophoz használom zenéhez. De amúgy neked szerintem videokártya driver hibád van. Valószínű valami buherált driver van fenn, nem a hivatalos.
2021. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14/


Meséld már el milyen nem hivatalos buherált driverem van :)Minden drivert a hivatalos oldaláról töltöm le.A külső hangkártyám meg tökéletesen működik minden másnál.

2021. jan. 20. 23:42
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Hát akkor mindened tökéletesen működik, lezárhatjuk a kérdést? Enyhén szólva arrogánsan válaszolsz a segítségre :)
2021. jan. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16/


Nem voltam arrogáns csak nem értem miért gondolod,hogy mindenhonnan összeszedett módosítot drivert raknék fel a videokártyához.Még nem is találkoztam olyan driverrel meg mi értelme lenne megbuherált drivernek?

2021. jan. 21. 11:55
 18/19 anonim ***** válasza:
16os, jó fej vagy, pfff...:D
2021. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Volt, igen. Mikor átváltottam IrfanView-re.
2021. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!