Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vistán hogyan tudnám elindítan...

Vistán hogyan tudnám elindítani a KRESZ gyakorlóprogramot?

Figyelt kérdés

Megcsináltam,amit ezen a honlapon írnak: [link]


"VISTA

1. a Vezérlopultban találtam a 32 bites vezérlopult elemek között egy "InterBase Manager" nevu parancsikont

2. ezt elindítotam és próbálkoztam, így kell beállítani: Startup mode - Automatic (ha így nem indul, akkor Manual), alul "Run the InterBase server as a service on Windows NT" - nél a jelölést kivenni.

3. jobb oldalt alul megjeleneik egy kis ikon, hogy fut a szerver. ezután lehet indítani a Kresz programot és türelmesen várni. Ha elég türelmes vagy akkor bejön. És lehet simán beimportálni a kívánt kérdés-adatbázisokat. Ha nem jön be sok ido után sem, akkor a managerben kell állogatni automaticról manualra, fordítva. Egy ido után tuti be fog jönni. (max 5 perc)"


De nem sikerült és valami 000005-ös hibakódot ír ki változatlanul.Azon a honlapon azt írják,hogy van,akinek sikerült átállítania a szervert és megy a program. Nálam mi lehet a baj? Köszi előre is a segítséget.


2010. aug. 14. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez a módszer miért nem működik. Én azt tudom ajánlani, hogy telepítsd fel a Microsoft Virtual PC-t, azalatt pedig egy Windows XP-t. Aztán arra pedig a KRESZ-programot.
2010. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!