Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresek, amin...

Olyan programot keresek, amin pl. a Youtube-on szóló zenére vokált tudok ráénekelni többször is, több szólamban és ezt a program felveszi, rögzíti és visszahallgatható. Milyen programot használjak? Nem baj, ha ingyenes. 😃

Figyelt kérdés

#Zeneszerző program
2021. jan. 11. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Viszont más szerzeményének felhasználása engedélyes és jogdíjas.
2021. jan. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KmsRys ***** válasza:
100%

Audacity hangszerkesztő. Ingyenes, multiplatformos. Előbb vagy le kell töltened a zenét, vagy felvenned az Audacityvel a YouTube-ról. Aztán csinálsz egy új sávot, és arra veszed fel az éneket. Bármennyi sávot létrehozhatsz, mindegyikre külön-kölön vehetsz fel hangot. Az ének felvételnél használj fejhallgatót, hogy ne hallatszódjon vissza a zene a hangszórókból, mert akkor nem lesz jó a felvétel minősége.


Viszont az Audacity használatára rá kell jönni. Nem nehéz, de nem biztos, hogy elsőre menni fog.

2021. jan. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Én is az Audacityre szavazok, nagyon jó cucc. A jogdíjjal ne törődj, én is töltöttem már fel jogdíjas zenét Youtube-ra. Annyi, hogy bizonyos országokban le van tiltva, pont valamelyik nap néztem meg: Észak-Korea, Szíria, Irán :)
2021. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Saját használatra lesz. Egy botfülű ismerősömnek szeretném megmutatni, mi az a vokál :) , csupán erre kellene. De, ha tetszik, elszórakozok vele. Nem töltök utána semmit sehová, nem ez a cél.

2021. jan. 11. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!