Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Epic games offline mode, de...

Epic games offline mode, de hogyan?

Figyelt kérdés
Hamarosan olyan helyre kerülök ahol nem lesz net, így kipróbáltam mennek e a játékaim anélkül. Először az epic közölte, hogy nem használhatom offline módban, így megnyitottam csatlakozva és a beállításokban kipipáltam az enable offline mode rubrikát. Most már elindul a játék, majd fél perc töltés után ki is lép. Kerestem megoldást googlen, de nem találtam. Ha cikket linkelnetek, akár angolul válaszként az is sokat segítene. Köszönöm 😊

2021. jan. 11. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A játéknak,amit elindítanál,van single offline játék módja?
2021. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, Kingdom come deliverance. Csak offline single player modja van 😁
2021. jan. 11. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Ehha...

Valószínűleg kényszerített DRM ellenőrzést végez a program.

Ez egy olyan verzió lehet.

2021. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha közvetlenül a játék mappájából,az exével indítod akkor is ez a helyzet?
2021. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha közvetlenül a mappájából indítom akkor sem jó, viszont közben megnéztem, a többi játéknak nincs velem problémája 😅 illetve most ujrapróbálva kaptam hibaüzenetet is miszerint Init of EOS has failed, amire neten azt a megoldást találtam, hogy a steamből kell megnyitni az epicet és aztán onnan a játékot, ami ugye nem megy offline módban. Mindegy, ha a többiek működnek, túlélem KCD nélkül, csak kíváncsi vagyok, vajon neki mi a kínja 🤔
2021. jan. 11. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Maradok az alap problemánál.

Kényszerített DRM ellenőrzést végezne.

2021. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget 😊
2021. jan. 20. 11:04
 8/8 Dettinke válasza:
xddd
2021. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!