Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az miért van amikor ismeretlen...

Az miért van amikor ismeretlenek rámköszönnek messengeren, majd visszaköszönök és tiltanak?

Figyelt kérdés

Mivel blogolok, cikkeket írok, stb... elég sokan jelölgetnek is ismeretlenek, köszönni meg általában visszaköszönök.

Néha van ez hogy utána egyből letilt.(általában külföldi, kétes, friss profilok) Ennek mi az értelme?



2021. jan. 11. 13:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy a facebook tilt le, miért? Mert abban a pillanatban hogy visszaköszönök, már letilt.
2021. jan. 11. 13:46
 2/4 A kérdező kommentje:

De most igy utánaolvasgatva másokat is jelölgetnek/másoknak is irkálnak ismeretlenek.

Ennek mi értelme? Tud valami adatot lopni így vagy egy cpu minert' dobni a gépemre? :)

2021. jan. 11. 14:00
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ennek semmi értelme. Az ilyen embereket szerintem el kell kerülni, nem szabad velük foglalkozni. Azt azonban kizárnám, hogy a Facebook tilt le, ilyen nincsen. Ha csak nem kamu FB.
2021. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2021. jan. 14. 16:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!