Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom kikapcsolni az...

Hogy tudom kikapcsolni az adblokkert?

Figyelt kérdés
Felmennék fimezni és nem engedi nézni, mert folyton kidobja, hogy kapcsoljam ki az adblokkert,pedig nincs is bekapcsolva sőt még a chrome-omból is már egy éve uninstalálva és eltávolitva van. Ilyenkor mi a teendő?

2021. jan. 13. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy másik bővítmény blokkolja a reklámokat, vagy csak simán fos az a weboldal, ahol filmet akarsz nézni. Esetleg próbáld meg egy másik böngészőből, ha úgy sem jó akkor valószínűleg nem nálad van a probléma.
2021. jan. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább telepítsd az adblock plust, abban meg tudod adni, hogy blokkoljon bizonyos elemeket. Ha blokkoltatod vele a figyelmeztetést, hogy kapcsold ki a reklámblokkolót, az esetek 90%-ában működni fog az oldal úgy is, hogy be van kapcsolva.
2021. jan. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első másik böngészőben meg nem tölt be az oldal akkor valószinűleg nem nálam van a hiba. xD Második Okés megpróbálom.
2021. jan. 13. 11:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Leblockoltam a reklámblokkolót de igy csak homályos marad a kép és üres nem megy tovább, ha ujrainditom akkor is kidobja csak nincsenek rajta a figyelmeztetések szóval egy szürke homályos háttért dob ki. :/
2021. jan. 13. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs telepítve külső adblock, atól még a chrome is tartalmaz. az is bezavarhat.


[link]


Az "1. Tiltsa le a Google Chrome-ba beépített hirdetésgátlót " résznél van leírva, hogy lehet ki és bekapcsolni.

2021. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát most ez szép és jó,megcsináltam. Minden engedélyezve van, elvileg jó kellene lennie, de akkor sem engedi, mert adblocker be van kapcsolva...kisül az agyam. :D
2021. jan. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!