Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom megnyitni a...

Nyertes1000 kérdése:

Miért nem tudom megnyitni a wordben írt jegyzetemet a PDF-ben ?

Figyelt kérdés
Készítettem egy word-öt írtam bele valamit és amikor megszeretném nyitni PDF-ben ezt írja ki: "Az Adobe Acrobat Reader nem tudta megnyitni a (z) "ebéd.docx" fájlt, mert vagy nem támogatott a típusa, vagy sérült (például e-mail csatolmányaként ékrezett, és nem megfelelően lett dekódolva). Windows 7-em van

2021. jan. 13. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A PDF-olvasó PDF állományok olvasására szolgál. Word-dokumnetumot a Microsoft Word programjával, vagy egy azzal kompatibilis programmal (pl. Libre Offce Writer) tudsz emgnyitni.
2021. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a .docx nem .pdf 😃
2021. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Adobe Acrobat pdf olvasó, te meg nem egy pdf-et akarsz megnyitni vele.


"ebéd.pdf" kellene legyen.


Word-ban, mikor mented le, van egy legördülő menü, abban válaszd ki a PDF-et. (Így viszont nehezebb lesz szerkeszteni a jövőben)

2021. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:
100%

„meg szeretném nyitni PDF-ben”


Már az ötlet sem érthető. JPG-ben, MP3-ban, MAX-ban, MOV-ban, stb. sikerül? Nincs olyan, hogy egy bizonyos formátumot egy másikban nyitsz meg – pontosabban: néha kierőszakolható, de abban általában nincs köszönet, nézzél bele például a dokumentumodba Jegyzettömbbel. Ha egy program ismeri az adott formátumot, akkor be tudja olvasni, de természetesen nem PDF-ként vagy akármiként, hanem ez esetben DOCX-ként. Az Adobe Reader ezek szerint nem ismeri, ami nem meglepő, ha azzal veted össze, hogy kifejezetten PDF fájlok megnyitására való, illetve, hogy semmi oka arra, hogy beépítve tartalmazza egy másik cég szövegszerkesztőjének formátumát. A megoldás a fentibb említett, hogy eleve PDF-ben (is!) mented a dokumentumodat.

2021. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ahh tényleg 3 as köszönöm mindenkinek a választ így már értem :D XD
2021. jan. 13. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:
El kell menteni pdf ben. Mentés máskéntnél tudod beállítani a formátumnál
2021. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!