Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virust hogyan tudok torolni???...

Virust hogyan tudok torolni??? Sikerult leszednem egy zsaroloprogramot/virust es minden kepet videot dokumentumot atnevezett .COOS -ra. Es az istenert sem tudom torolni es visszaallitani a fileokat!!!

Figyelt kérdés
S minden ujjonank letoltott videot vagy kepet automatikusan atnevezi es lehetetlen megnyitni. Virusirtokat probaltam de nem hasznalnak. A fileokat nem tudom visszallitani eredetijukre...

2021. jan. 15. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A pontos típusa megvan? Sok ilyen programhoz közzétették már a dekódolóprogramot... Sajnos, nem mindegyikhez.

Amíg pontos ítpusa meg nincs, addig szerintem a hálózatról válaszd le a gépet és ne nyúlj hozzá. Legjobb lenne ha szakértőre bíznád, hátha vissza tudja állítani valahogy. Bár, sajnos sok vírus "gondoskodik" arról hogy minél kevesebb esélye legyen az eredeti fájlok visszaállításának.

2021. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Néhány találat:


Hogyan lehet eltávolítani Coos Ransomware és visszafejteni...

[link]


How to remove Coos Ransomware and decrypt .coos files

[link]


COOS Virus (.coos File) — How To Remove Ransomware & Decrypt Files

[link]

2021. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!