Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft setspawn modok?

Minecraft setspawn modok?

Figyelt kérdés

A játék 1.12.2-es verziójára keresek működő setspawn modot. Próbáltam párat, betölti, csak használni nem lehet, kreatívba, cheatekkel se. Forge jó mert más modokat betölt. A modok se ütnék egymást. Tudtok nekem végre egy jót küldeni? :D Vagy én szúrok el folyamatosan valamit?


Itt van pár, amit próbáltam, csak éppen nem működik:


[link]


[link]


Ha esetleg 1.13-mas verzióhoz jó, amit küldenél/küldenétek nekem, azt is szívesen fogadom még, de felette ne nagyon. Köszi előre is!



2021. jan. 19. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerverre lenne, vagy offline/story mod?
2021. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jujj, kihagytam. Pályát építek. Ha úgy is van, 2 játékosra van tervezve. Még nincs kész, csak egyáltalán rendes spawn modot keresnék rá, amit majd tudnak használni.
2021. jan. 19. 20:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis igazából offline, a kapcsolat a 2 ember között nagy eséllyel lan kapcsolat.
2021. jan. 19. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Spigot, és Paper alapú szerveren is MyWorld-t használok, bár nem (csak) erre jó a plugin hanem világok között egyszerűbben navigálni, de világonként tudsz spawn-t állítani, és aktív fejlesztés alatt álló plugin.

Egy próbát megér:

[link]

2021. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, ezt se hajlandó venni. Sőt, be se tölti. Verzió, minden stimmel. Amúgy még Xaero minimapot használok, az nincs épp bent, de az tökéletesen futni szokott.
2021. jan. 19. 21:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!