Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnak is nehéz elmagyarázni...

Másnak is nehéz elmagyarázni a szüleinek, hogy a multiplayer játékokat nem lehet megállítani?

Figyelt kérdés
Csomoszor amikor játszom haverokkal, bejönnek, hogy állítsd meg a játékot és csinálj ezt-azt, mondom hogy 10 perc és vége a meccsnek, ő erre meg, hogy de állítsam meg, aztán ha végeztem folytathatom. Másnak is van ilyen? Ti az ilyen kaliberű dolgokat hogyan magyarázzátok el az idősebbeknek?
2021. jan. 19. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem.
2021. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Egy idő után vagy megértik, vagy te adod fel, más opciót még nem találtam
2021. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Értik ők, csak bsznak rá.
2021. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Te ugyanezt fogod csinálni a saját kölköddel :D

Majd akkor jusson eszedbe ez a kérdés! :D

2021. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
De meg lehet állítani, később meg folytathatod egy másik meccsel. Persze ha előtte eleve megcsináltad volna arra amire kérnek, nem lenne ilyen gond.
2021. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincs ilyen problémám mert megértik.
2021. jan. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nemrég megmutattam apámnak az egyik játékot (cod:wz) és azóta ő is játszik :DD most már csak a húgom és anyám maradt
2021. jan. 20. 08:09
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Attól, hogy multizol, bizony vannak kötelezettségeid, feladataid. Amíg azok nincsenek kész, addig le sem ülhetnél játszani.


Ebben az esetben nem mentség, hogy multizol és nem tudod megállítani. Gondoltál volna erre akkor, amikor úgy ültél le játszani, hogy még nem voltál kész a feladataiddal!


Nálunk ez a szabály. Két tizenéves gyerekkel működik. Én is játszok. Cserébe nem várom el, hogy ugorjanak, ha valami extrát kérek tőlük, hanem megvárom, míg végeznek, vagy lemegy a kör. A befejezés sem elvágólag időhöz kötött, hanem rugalmas.

2021. jan. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Látom megjött pár boomer. Ezek nem olyan feladatok, hogy reggel kiadják mit kell csinálni, hanem napközben csopogtetik. De örülök, hogy más véleményét is látom :D
2021. jan. 20. 10:21
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
#8 a gyerekeidnek is előadod magad a magas lóról? A közös játék ugyanolyan szocializálódás mint bármi más, ha lemész a kocsmába anyád rángat el az asztaltól hogy márpedig most azonnal mosd el a két tányért amit az előbb a mosogatóba raktak, hiszen nincs is ennél sürgetőbb dolog a vilgáon. Ezt is illene épp ugyanúgy kezelni, talán majd a következő generáció nem lesz ilyen degenerált.
2021. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!