Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Tv-én hogyan lehet...

Sony Tv-én hogyan lehet közvetlenül megnyitni a stream programokat? /múzeum, színház/?

Figyelt kérdés

Sony KD-55X850C típusú a TV. Lehet más programot is telepíteni rá? Hogyan?

Google van rajta. Tükrözni lehet. A okostelefonom erre nem alkalmas. Laptopról kivetítés lehetséges, csak kép és hang nem megfelelő minőségű.A TV-én van a gmail-em. Minden mást megtudok ott közvetlenül nyitni.


2021. jan. 20. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor jegyet váltasz, küldenek egy linket e-mailben. Azt nyisd meg a tévén és elvileg mennie kéne. A rossz minőség nem feltétlenül a laptop hibája. Én életemben egyszer fizettem be egy ilyen közvetítésre. Egy átlagnál erősebb PC HDMI kábellel van kötve egy régebbi FHD high end tévéhez, optikai kábellel egy házimozira. A kép gyors mozgásoknál csíkos volt, amit a tévével még ki tudtam kompenzálni interlaced módba állítással (bár már az eleve gáz, hogy online váltottsoros tartalmat adnak). De a hang olyan pocsék volt a házimozin, mint egy 2000-es évek eleji kalóz mp3. Ez kiverte a biztosítékot, reklamáltam. Megígérték, hogy visszakapom a pénzem, azóta is várok rá, már 3 hónapja. Aztán volt az ingyenes Diótörő, na azt tudták normálisan adni, kiváló kép- és hangminőségben ment. De nem győzött meg, fizetős műsort soha többé, mert zsákbamacska.
2021. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a link nem működik a TV-én. Kéri az Interticket oldalát. Itt lehetne kiválasztani a műsort. Ez nincs a TV-én. Keresőben sem találom. Laptopon működik. Színházi bérletem van, ez lett online. Most kezdtem el még csak próbálgatni, hogy milyen lehetőségek vannak. Úgy tűnik, a Skype-t sikerült rá rakni. Webkamerát lehet csatlakoztatni hozzá?
2021. jan. 20. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a kiírt időn belül vagy, eleve a linkre a videó jön be. Ha 15 óra van kiírva, akkor 15:00-kor, 14:59-kor még az Interticket főoldalán találod magad.
2021. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem enged be az oldalra. Csak köröz.Időn belül vagyok. Adás előtt 30 perccel lehet belépni. Kezdésig a színházi függöny,és zene van.
2021. jan. 20. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!